top of page

Hoşgeldiniz

1985 yılında ticari faaliyet ve üretimine başlayan Yıldız Ambalaj; gerçekleştirdiği birleşme ile ticari faaliyetlerini Akın Yıldız Plastik olarak sürdürmektedir.

2018 yılında  esnek ambalaj alanındaki üretim faaliyetlerini EmarPack yatırımı ile genişletmiş ve bu alanda kullan-at, gıda ambalajları ve medikal ambalaj yatırımlarını tamamlamıştır

Hammaddeden sanata...

1985 ve 1995 yılları arasında mumlu kasap kâğıtlar, lamineli kağıt çeşitleri, kese kağıtları, ambalaj kağıtları gibi gıda sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri üreten Yıldız Ambalaj 2000 yıllara gelindiğinde; plastik poşet, pasta poşetleri, baklava poşetleri, CPP poşetleri üreterek ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

EmarPack ile özellikle esnek ambalaj konusundaki uzmanlığı ve çeşitli kompleks üretim uygulamaları sunabilme yetisi ile; çikolata ürünleri, şekerleme, süt ürünleri, içecekler, kurutulmuş meyve ve atıştırmalıklar, tıbbi malzeme, ilaç ambalajları, hijyen ürünleri ve evcil hayvan gıdaları için ambalaj malzemeleri üretimine hız vermiştir.

Ayrıca tütün ve endüstriyel ambalaj uygulamalarını da kendi bünyesinde karşılamaktadır.

 

Kullan at ambalaj sektöründe; etkin ve teknolojik makine parkuru ile krema torbası, Wax’lı (Yağlı) hamburger kâğıdı gibi ürünleri de başarı ile üretmektedir.

 

En son teknoloji ile donatılmış üretim departmanımız sayesinde, müşterilerimizin esnek ambalaj ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılıyoruz. Kaliteli insan kaynağımızı gelişen teknoloji, altyapı ve yüksek ekipman yatırımlarımızla birleştirerek, dünya ambalaj sektörüne yön verme hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Dünya çapında edindiğimiz bilgileri son tüketicinin beklentileri doğrultusunda zenginleştirirken, satış sonrası destek sürecinde de üretim sürecinde sunduğumuz ayrıcalıkları sürdürüyoruz.

İnsana ve çevreye saygı, teknolojiye verdiği önem, zamanında teslimat ve sürdürülebilirlik ilkeleri, genç ve kaliteli insan kaynağı ile, esnek imalat yöntemini benimseyerek maksimum müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

top-view-coworkers-team-working-office_edited.jpg

Hayatın her anına "Değer" üretiyoruz.

bottom of page